Quitinetes Beira Rio Hotel
| WiFi Wi-Fi | 24-timers service 24-timers Reception | Swimmingpool Udendørs pool |
| Aktiviteter Fiskeri Vandreture | Børnevenlig Børneklub | Aircondition Klimaanlæg |
| Kæledyr Kæledyr tilladt |
Beliggende 3 km fra Prainha De Piranhas, har Quitinetes Beira Rio Hotel Canindé de São Francisco udsigt over haven. Hotellet tilbyder en parkeringsplads på stedet.
Casa do Patrimonio IPHAN Piranhas ligger 10 minutters kørsel fra hotellet. Det tager 10 minutter til fods for at komme til Canindé de São Franciscos bycentrum.
På værelserne er der et en terrasse, en balkon og et opholdsområde. De er udstyret med separat toilet og en bruser.
- Lokale seværdigheder
- Casa de Artesanato3520 km
- Casa do Patrimonio IPHAN Piranhas3581 km
- Prainha De Piranhas3413 km
- Mirante3677 km
- MF Tur4678 km
- Museu de Arqueologia de Xingó2516 km
- Udsigt over Piranhas by3664 km
- Lufthavne
- Paulo Afonso lufthavn81 km
På hotellet
General
- Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
- Wi-Fi
- Parkering
- 24-timers Reception
- Kæledyr tilladt
Måltider og drinks
- Køkkengrej/ Køkkenredskaber
- Udendørs spiseområde
Aktiviteter og afslapning
- Udendørs pool
- Underholdning
- Have
- Grillfaciliteter
- Vandreture
- Fiskeri
Services
- Lufthavnstransport (mod tillægsgebyr)
- Biludlejning
- Udflugtsassistance/Billetbestilling
- Happy hour
På værelset
- Klimaanlæg
- Dagligstue
- Patio
- Havemøbler
- Spisebord
- Vaskemaskine
- Børneklub
Vigtig meddelelse
- Information om ekstra senge
- Der tilbydes ikke børnesenge på værelset.
Ofte stillede spørgsmål
- 🌇
Hvor langt er byens centrum fra et Quitinetes Beira Rio Hotel?
Det vil tage dig en 10 minutters gang at komme til byens centrum fra et Quitinetes Beira Rio Hotel. - ✈
Hvor langt er Paulo Afonso fra Quitinetes Beira Rio Hotel?
Der er en 85-km afstand mellem Paulo Afonso og Quitinetes Beira Rio Hotel. - ❓
Hvordan kommer vi til det Quitinetes Beira Rio Hotel fra lufthavnen?
Gæster på det Quitinetes Beira Rio Hotel kan anmode om en bus shuttle. Vi anbefaler at ringe i forvejen for at bekræfte detaljer. - 🚗
Hvor kan jeg efterlade mit køretøj under opholdet i Quitinetes Beira Rio Hotel?
Du kan parkere dit køretøj på Quitinetes Beira Rio Hotel ved en parkeringsplads. - 💵
Hvad er prisen for et værelse i hotellet?
Den gennemsnitlige værelsespris i hotellet er 32$. For mere specifik information, kontakt hotellets personale.